Ana sayfa

Cinh group co.,limited şirket Profili

şirket Profili

CINH Group Co., Limited grup limited şirket, araştırma ve geliştirme ozon jeneratörü ve hava pompası deneyim tasarımı ve imalatı ürünlerin, bizim yıllık on beş yıldan fazla bir iyi bilinen grup şirketi Çin'de bu sektörde olmuştur yükseldi. Kendi profesyonel Araştırma Enstitüsü ve çeşitli sanayi parkları ve dal şirketleri Çin'de farklı şehirlerde bizde, ürünler elde vde, rohs, ce, cb, ul ve gs ve kema sertifikalar.Biz tasarım ve özel Müşteri talebine göre ürünleri imalatı. Ürünlerimiz birçok ülkeye ihraç edilmiştir ve diğer ülkelere ihraç ürünlerin miktarı arttıkça, "CINH" ve "BEYOK" marka için dünya çapında gidecek.


Müşteri ile yüksek kalite sağlayan, profesyonel ürün ve tatmin edici hizmet olduğunu her zaman bizim tutum; Umarım sonsuza kadar bizim inanç olduğunu; teknoloji ve deneyim bu sektörde gücümüzü, gerçeği olmaya yapabiliriz.


Biz kaliteli bir şirket yaşam ve sıkı kalite kontrol sistemi ISO--dan orijinal malzeme bitmiş ürünler için kaynak olan tamamen farkında. Aql düzey denetim yöntemi uygulamak için bir özel qc ekibimiz var. Yenilik sürekli gelişimi için gerekli olduğunu fark ederek, yeni ürün satırlarının düzenli olarak tanıtan yetenekli bir r&d takım inşa etmişlerdir. Bu takım da ürünler piyasada izleme sorumludur, tüketici eğilimleri analiz ve öneriler nasıl varolan satırları hakkında yapım geliştirilebilir. biz müşterilerimizi korumamıza"markalar ve biz-ecek asla gemi üçüncü taraf ticari markalı ürünler veya ilgisiz parties.we oem sipariş kabul edin.


Sıcak sorularınızı bekliyoruz. Mutlak samimiyet ve sorumluluk duygusu yüksek ile her türlü iş işbirliği Hoşgeldiniz ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Teşvik, ortak çabaları ile hem ticaret hem de dostluk tur karşılıklı avantaj bizim umudumuz. Firmamız ve fabrikamızı ziyaret hoşgeldiniz.
Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen istediğiniz zaman bize ulaşın. Biz çok yakında duymak mutluluk duyacağız. Umarım şimdiye kadar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Temmuz ayında inşa 7,2007

Çin Cinh group co.,limited şirket Profili Çin Cinh group co.,limited şirket Profili Çin Cinh group co.,limited şirket Profili Çin Cinh group co.,limited şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : CINH

No. Çalışanları : 1800~2000

Yıllık satış : 90Million-100 Million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Cinh group co.,limited Sertifikalar Çin Cinh group co.,limited Sertifikalar Çin Cinh group co.,limited Sertifikalar Çin Cinh group co.,limited Sertifikalar